Düve Satışı

duvesatis
duvesatis2


Yukarıdaki broşürden de anlaşılacağı üzere, Burdur İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak birçok hizmetimizin yanında damızlık gebe düve satışı da yapmaktayız.

Gebe düve satışında ilimiz üreticisinin ürettiği ve yetiştirdiği kaliteli damızlıkları, üretimde tutmak, satan ve alanı memnun etmek birinci amacımızdır.

Kurumumuz ticari bir işletme mantığı ile çalışmayıp, temel amaç ve anlayışımız üreticimizin (alan ve satanın) çıkarlarını korumak, ülke hayvancılığını bulunduğu noktadan çok daha yukarılara çıkarmak, hayvancılıkla uğraşan işletme sahiplerinin refah ve gelir seviyelerini yükseltmelerine yardımcı olmaktır.

Ülke hayvancılığı için, ithal hayvanın çözüm olmadığını, aksine bir çok soruna sebep olduğunu düşünüyoruz.

"Biz bize yeteriz, Biz Türkiye’ye yeteriz" anlayışı ile ülke hayvancılığı için gereken kaliteli damızlıkların Ülkemiz ve İlimizde mevcut olduğunu söyleyerek Ülke hayvancılığı için yerli çözüm sunuyoruz.

Damızlık alım ve satımında hem alıcının hem de satıcının kazandığı, güvenilir, verimli hayvancılık amacı ile yaptığımız bu çalışmalarda siz değerli üreticilere, veya üretici ile ilişkili kurum ve kuruluşlardan Ülkemiz hayvancılığını dışa bağımlılıktan kurtarmak için, kendi kendine yetebilen Türkiye için, bu konuda desteğinizi bekler sağlık ve mutluluklar dileriz.

Kamil ÖZCAN
Burdur İli Damızlık Sığır Yetişricileri Birliği
Yönetim Kurulu Başkanı