Personel Kadrosu

Merkez Büro Personeli

Merkez Büro Personeli

Sıra NoAdı - SoyadıGörev BirimiGörev Yeri
1 MEHMET AK SORUMLU MÜDÜR Merkez büro
2 EBRU ORUM ÖN MUHASEBE BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
3 MEHMET CAN BASIN - ENFORMASYON BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
4 OSMAN DİLEKÇİ TARIM MARKET BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
5 ABDİ ÖZCAN HAYVAN KAYIT BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
6 LEVENT ÇAKIR DÜVE SATIŞ BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
7 UĞUR BÜYÜKYÖRÜK SUNİ TOHUMLAMA BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
8 MAHMUT KEYİK ARAÇ İKMAL BİRİM SORUMLUSU Merkez büro
9 HASAN SÖZGEN TARIMSAL DANIŞMANLIK SORUMLUSU Merkez büro
10 ZEYNEP DEMİREL Merkez Büro Personeli-Ön Muhasebe Merkez büro
11 M. RAHMAN AK Merkez Büro Personeli - Ön Muhasebe Merkez büro
12 ONUR SARI Merkez Büro Personeli - Ön Muhasebe Merkez büro
13 VASFİYE ÇAĞAN Merkez Büro Personeli - Büro Çalışanı Merkez büro
14 FADEN BAŞ Düve Toplama Merkezi Merkez biro

Şube Büro Personeli

Şube Büro Personeli

Sıra NoAdı - SoyadıGörev BirimiGörev Yeri
1 BİLAL AKBULUT Şube Sorumlusu GÖLHİSAR
2 MUSTAFA ÇELİK Şube Sorumlusu ÇAVDIR
3 FATMA İŞÇİOĞLU Şube Sorumlusu KARAMANLI
4 SERDAR DÖNMEZ Şube Sorumlusu TEFENNİ
5 VELİ SİPAHİ Şube Sorumlusu YEŞİLOVA
6 MİRAY HAZNEDAR Şube Sorumlusu KEMER
7 HALİL GÜLEÇ Şube Sorumlusu ÇELTİKÇİ
8 RAMAZAN CENGİZ Bilgi İşlem Personeli AĞLASUN
9 FATMA ŞENER Bilgi İşlem Personeli BUCAK

Soykütük Küpeleme Ekipleri

Soykütük Küpeleme Ekipleri

Sıra NoAdı - SoyadıGörev BirimiGörev Yeri
1 GÜRCAN HOYRAZ Soykütük Küpeleme Ekibi Bucak - Çeltikçi İlçelesi
2 HALİL ŞENGÜL Soykütük Küpeleme Ekibi Bucak İlçesi
3 MEHMET SERTKAYA Soykütük Küpeleme Ekibi Çavdır İlçesi
4 ERKAN ÇİFTÇİ Soykütük Küpeleme Ekibi Gölhisar İlçesi
5 ZİYA ERKAN Soykütük Küpeleme Ekibi Karamanlı - Kemer İlçesi
6 CİHAT AYDINER Soykütük Küpeleme Ekibi Merkez İlçe
7 MUSA AKÇA Soykütük Küpeleme Ekibi Merkez İlçe
8 OSMAN YILDIRIM Soykütük Küpeleme Ekibi Merkez İlçe
9 ERCAN YILDIZ Soykütük Küpeleme Ekibi Yeşilova İlçesi

Suni Tohumlama Ekipleri

Suni Tohumlama Ekipleri

Sıra NoAdı - SoyadıGörev BirimiGörev Yeri
1 CİHAT UYSAL Suni Tohumlama Ekibi Çeltikçi İlçesi
2 HÜSEYİN SÜNGÜ Suni Tohumlama Ekibi Bucak İlçesi
3 YUSUF UÇAR Suni Tohumlama Ekibi Bucak İlçesi
4 İBRAHİM BAĞCI Suni Tohumlama Ekibi Çavdır İlçesi
5 İSMAİL GİLİK Suni Tohumlama Ekibi Gölhisar İlçesi
6 MEHMET ÇEVİK Suni Tohumlama Ekibi Gölhisar İlçesi
7 AHMET SERTTAŞ Suni Tohumlama Ekibi Karamanlı İlçesi
8 SALİH AKÇAY Suni Tohumlama Ekibi Karamanlı İlçesi
9 ÖMER ÇOBAN Suni Tohumlama Ekibi Kemer İlçesi
10 İSMAİL ACAR Suni Tohumlama Ekibi Merkez İlçe
11 ÖMÜR SERTTAŞ Suni Tohumlama Ekibi Merkez İlçe
12 GÖKHAN ŞİMŞEK Suni Tohumlama Ekibi Merkez İlçe
13 UĞUR BÜYÜKYÖRÜK Suni Tohumlama Ekibi Merkez İlçe
14 ALİ KAYA Suni Tohumlama Ekibi Tefenni İlçesi
15 KADİR DİNÇ Suni Tohumlama Ekibi Yeşilova İlçesi
S.Toh.Koordinatörü : UĞUR BÜYÜKYÖRÜK